Cookies 🍪

Lehe küpsised, mis vajavad nõusolekut.

SEPPS

LAAGRID LÄÄNE-VIRUMAAL

Linnalaagrite traditsioon

ERASPORDIKOOL SEPPSi toredaks traditsiooniks on saanud iga-aastased suvised sportlikud linnalaagrid. Tavapärasesse suvesse mahutame ära mitmeid lustlikke nädala pikkuseid (E-R) spordilaagreid, kus lisaks igapäevasele aktiivsele sportimisele ei tule puudust ka muudest vahvatest tegevustest (näiteks meisterdamine, käelised tegevused, vahupidu, hiigelmullide tegemine, joonistamine, orienteerumine, näomaalingud jpm). Meie eesmärgiks on ühendada rõõm liikumise, spordi, meelelahutuse ja toreda vaba aja veetmise vastu ning põimida see toredasse ja sisukasse laagrisse, mis lastel ka sügise saabudes meelest ei ununeks.

Suvelaagrite peamiseks toimumispaigaks on läbi aastate olnud Saaremaa (Kuressaare), kuid alates SUVI 2022 toimuvad meie toredad sportlikud linnalaagrid ka Mandri-Eestis. Sel suvel (SUVI 2023) saab meie linnalaagridest osa võtta nii Pärnumaal (Sindis) kui ka Lääne-Virumaal (Tamsalus).

Suvelaagrite toimumisajad avaldame iga kalendriaasta MÄRTSIKUU ALGUSES. Registreerumine avatakse märtsi alguses/keskel. Kuna laagrite täituvus on üldjuhul üsna kiire, siis soovitame lapse laagrikoha garanteerimiseks laagrisse registreeruda märtsikuu jooksul.

SEPPSi sportlikud linnalaagrid on suunatud 5-12-aastastele lastele. Erandite kohta palun saata päring INFO@SEPPS.EU või võtta ühendust telefonil +372 56 28 7449.

SEPPSi sportlikud linnalaagrid suvi 2023 LÄÄNE-VIRUMAAL:

19.juuni – 22.juuni 2023 (E-N) - Tamsalu Gümnaasiumi spordisaalis &
staadionil

Laagri osalustasu 80€

  • Ühest perest mitme lapse osaluse korral laieneb soodustuse võimalus.

  • Mitmes laagris osalemise korral laieneb soodustuse võimalus (erinevaid soodustusi ei liideta).

Laagri osalustasu sisaldab:

  • Laste järelvalvet ja aktiivsete tegevustega sisustatud päevi professionaalsete treenerite, õpetajate & abiliste poolt E-K kell 9 – 16 / N kell 9 – 15.

  • Soojasid lõunasööke ja vahepalaüllatusi (jäätis + puuviljad).

  • Meelelahutuslikke tegevusi ja elamusi (nt. NÄOMAALINGUD; PÕNEVAD KÄELISED TEGEVUSED; ÜLLATUSKÜLALISED; TUHANDETE MULLIDEGA MULLIPIDU ja üks mis kindel – VAHUPIDU!).

  • Päevas 2 pikka aktiivset treeningut staadionil (olenevalt ilmast – halva ilma korral spordisaalis).

Eelregistreerumine

Edasised juhised saadetakse registreerumissoovi avaldanud lapsevanemale e-maili vahendusel.

E-maili teel edastatakse lapsevanemale registreerimiskinnituse dokument, mille täitmise ja esitamise korral on laagrikoht lapsele garanteeritud. Ainult läbi kodulehekülje info edastamine ei garanteeri laagrikoha saamist. Palun kontrolli pärast info edastamist ka enda e-maili postkasti ja registreerumise kinnitamiseks saada täidetud ning digiallkirjastatud dokument meile tagasi! TÄNAME!