a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
TREENINGUTESSE REGISTREERUMINE

ERASPORDIKOOL SEPPSi treeningutega ootame õpilasi liituma terve hooaja vältel (SEPTEMBER kuni MAI). Võtame lapsi vastu nii lasteaedades toimuvasse SEPPSi spordiringi, 1.-4.klassi lastele suunatud koolilaste treeningutele kui ka jalgpallitreeningutele. Treeningutel osalemise aluseks on kehtiv õppeleping.

Spordikooliga liitumiseks ehk õppelepingu (registreerimisankeedi) täitmiseks on mitu erinevat varianti:

1. Täida ankeet paberkandjal. Ankeeti on soovi korral võimalik täita PABERKUJUL – sellisel juhul ootame Teilt e-maili teel (INFO@SEPPS.EU) paberkandjal ankeedi täitmise soovi kohta teadet ning anname treenerile edasi info, et ta konkreetsele lapsele paberkujul ankeedi lasteaiarühma (või kooli) jätaks. Paberkandjal täidetud ankeedi palume anda rühmaõpetaja kätte ning paluda see treenerile edastada.

2. Täida ankeet elektrooniliselt, digiallkirjasta ja saada meile e-mailile tagasi. Treeningutega liitumiseks tuleb lapsevanemal enda lapse kohta ära täita registreerimisankeet ehk õppeleping. Registreerimisankeedi saab lapsevanem elektrooniliseks täitmiseks alla laadida SIIT. Täidetud ja digiallkirjastatud ankeeti ootame tagasi e-mailile INFO@SEPPS.EU või MERLYN@SEPPS.EU.

E-maili pealkirjaks palume panna LASTEAIA NIMI, LAPSE TÄISNIMI ja LIITUMISE AEG/KUUPÄEV.

3. Treeningutega saab lihtsalt ja mugavalt liituda ka siinsamas veebilehel (vasakul äärel) asuva E-ANKEEDI KAUDU! Registreerumiseks täitke kõik vajalikud väljad, nõustuge teenuse kasutustingimustega (linnukese märkimine kasti sisse) ning vajutage “SAADA”. Sellisel moel saab registreerumine kõige lihsamal ja kiirel moel tehtud ning paberkujul ankeedi esitamine/digiallkirjastud dokumendi saatmine ei ole enam vajalik!

ERASPORDIKOOL SEPPSi Põhikiri

Täida meie veebilehel olev blankett ja saada treeningutele registreerumiseks vajalikud andmed läbi kodulehe

    Lapse andmed

    Lapsevanema andmed