a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
Image Alt

Kutsu sepps külla

SEPPSI SPORTLIK SÜNNIPÄEV

Sportlike ja aktiivsete mängude, tegevuse ning võistlustega sisustatud sünnipäevapidu. Sünnipäevadel teeme tegevusi 1,5 – 2 tundi vastavalt laste suutlikkusele ja soovile mängida ning sportida. Peo tegevusi viib üldjuhul läbi kaks treenerit ning teenuse baashinnaks on 100 EUR.

Pikemaajalise kestvusega (hajutatud kestvusega) või väga suurte gruppide puhul nimetatud teenuse hind ei kehti. Teenuse hinnas lepitakse sellisel juhul kokku individuaalselt (iga peo eripärasid ja peokorraldaja erisoove arvesse võttes).

FIRMAÜRITUSED, SUVEPÄEVAD, PULMAD JM VABAAJA ÜRITUSED

Teenuse tasu oleneb konkreetse ürituse kestvusest, toimumispaigast, ajakavast ning peokorraldaja ootustest. Ürituste läbiviimise hinnakiri algab 100 EURost ning oleneb ka sellest kui suure seltskonnaga tuleb tegevusi läbi viia.

vahumasina rent
VAHUPIDU & MULLIPIDU

Võimalik tellida mõlemat eraldi või siis kahte tegevust koos. Peo vormis vahupeo või mullipeo jaoks tuleb arvestada vähemalt 3-tunnise tegevuste kestvusajaga. Ürituse tasu oleneb taaskord sellest, kas tegu on vaid ühe tegevusega (vahupeoga/mullipeoga) või mõlemaga, kui palju on külalisi (kui suur on vahumasina vahugeeli kulu + mullivedelike kulu) ja seeläbi ka muude peo jaoks vajalike materjalide kulu. Juhime tähelepanu, et vahupidusid ja mullipidusid teeme vaid kevad-suve perioodil kuna need nõuavad õues tegutsemist. Tubastes tingimustes kumbagi üritust kahjuks korraldada ei saa. Vahupeo ja/või mullipeo hinnapakkumise saamiseks palume saata kiri peakirjaga “VAHUPEO/MULLIPEO PÄRING” koos ürituse täpne kirjelduse, eeldatava ajalise kestvuse ja planeeritud külaliste arvuga e-mailile INFO@SEPPS.EU.

LISAINFO JA ÜRITUSTE HINNAPÄRINGUD: INFO@SEPPS.eu või +372 56 28 7449 / +372 533 63 247.